Yumuşak Ancak Etkili Bir Cilt Temizliği

Avene Trixera İnsan cildi günümüzde pek çok önemli ve farklı riskler yaşamaktadır. Cilt ancak dengede olduğu sürece sağlıklı olabilen bir yapı olduğundan dolayı sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyen herkesin öncelikli olarak cildinin dengesini sağlaması çok önemlidir. Cildin bu yapıya sahip olmasına engel olan yapılar ise günlük yaşamın temposunun son derece yoğun olması ve aynı zamanda da beslenme kültürünün çok olumsuz bir şekilde değişmesidir. Aynı zamanda cilt için olumsuz olan pek çok çevresel faktör de güçlenmektedir. Tüm bu nedenler de doğal olarak sağlıklı bir cilde sahip olmak için sürekli bakım yapmayı gerekli kılarken cilt sorunlarında da çok önemli artışlar görülmüştür. Bu durum cilt bakım ürünlerine gösterilen talebin son derece yüksek bir noktaya gelmesine de neden olmuştur.

Avene bu anlamda en çok tercih edilen markalardan biri olan Avene Avrupa’da lider durumdadır. Marka 1736 yılından itibaren sağlıklı çözümler sunan bir marka olarak gelişmiştir. Bu markanın ürünlerinden bahsetmeden önce ilk olarak markanın yapısından bahsetmek son derece faydalı olacaktır. Bildiğiniz gibi Avene dünya genelinde en çok tercih edilen birkaç markadan biridir ve aslında bir dermokozmetik marka olarak değil bir cilt terapi merkezi olarak kurulmuştur. Son derece köklü yapısı ile bilinen marka sahip olduğu Avene termal Su ile çok kısa sürede ünlenmiş ve 300 yıla yaklaşan bir süredir dünyadaki en önemli markalardan biri olarak tanınmıştır. Marka iki önemli gücü ile parlamaktadır. Öncelikli olarak ürünlere hayat veren Avene termal suyu mükemmel etkilerinin yanında aynı zamanda taklit edilemez ürünlerin sunulmasını sağlamaktadır. Bunun yanında ise markanın birden fazla cilt terapi merkezine sahip olması sunduğu ürünlerin son derece mükemmel olmasını sağlamakta, ürünlerin çok rahat bir şekilde cilt sorunu yaşayan kişilerin üzerinde test edilmesini sağlamaktadır. Avene’nin her yaştan hassas ciltler için sunduğu bir temizleme ürünü olan Avene Trixera  bu anlamda çok tercih edilen mükemmel bir çözümdür.

Avene Trixera sabun içermeden, parfüm içermeden, paraben içermeden hazırlanmış mükemmel içeriği ile cildiniz için çok hassas ve özel bir bakım sunar. Bu sayede cildiniz rahatlar, gerginlik ve kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı olur. Ürünün 3 önemli faydası Avene markası tarafından şu şekilde açıklanmıştır.

Temizleme: Ürün içeriğindeki üstün bileşenler ile yumuşakça temizler ve formülünde içerdiği EDTA  kuruma karşıtı çözüm sunar.

Koruma: Formülündeki bitkisel lipidik üçlü sayesinde cilt bariyerini korur ve özel bileşenleri de tahrişlerin oluşumuna engelleyici etki sunar.

Rahatlatma: Doğrudan kaynağından alınan saf Avene suyunun sunmuş olduğu bu önemli özellik ürünün cilt açısından çok önemli bir rahatlatıcı olmasını sağlamıştır.

Bu ürün her yaştan kişi için cilt ne kadar hassas olursa olsun mükemmel bir temizlik ve harika bir cilt bakımı sunmaktadır. Bu nedenle pek çok kişi gibi siz de sağlıklı bir cilt yapısı için ciddi bir çözüm elde etmek istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Ancak bu üründe dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ürünlerin doğru bir şekilde uygulanmasıdır. Ürünün doğru bir şekilde uygulanması da son derece kolaydır. Avene ürünün kullanılmadan önce cildin nemli olmasını önermektedir. Nemli cilt üzerine uygulanan Avene Trixera  fındık büyüklüğünde cilde uygulanır ve köpük haline getirilir. Sonrasında ise özenle durulanır ve kurulanır. Bu basit uygulama cilt için mükemmel bir etki sunar ve Avene bununla mükemmel bir etki yakalamaktadır. Bu nedenle ürün sağlıklı bir çözüm olarak memnun edicidir.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Parfüm

http://www.dermokozmetik.com/Avene-Trixera-Selectiose-Gel-400-ml.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir