Yaşlanmayla ve ya özel sebeplerden kaynaklanan lekeleri giderici krem

avene leke kremiZaman ilerledikçe cildimizde birçok leke oluştuğunu görürüz. Bunlar yaşın ilerlemesiyle, radyasyonla ve yahut da sivilcelerin bıraktığı izlerden kaynaklanmaktadır. Fakat bunlar o kadar büyük dertler değildir. Çünkü avene leke kremi bu lekeleri %90 kadar temizler. İçerisinde hiçbir kimyasalı barındırmaz. Daha çok içerisinde mineral ve de vitamin bulunur. Bu maddeler cildinizin temizlenmesine, mineral dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Bu sayede cildinizin nefes aldığını hissedersiniz. İçerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmadığı için her cilt yapısı için uygundur. İçerisinde en önemli olarak avene markasına özel termal suyu bulunmaktadır. Bu su sayesinde de diğer markalarda olduğu gibi ürünü bıraktıktan sonra cildin eski haline geri dönme riski bulunmamaktadır.

Size avene termal suyunun özelliklerinden bahsedeyim biraz. Bu suyun içerisinde hiçbir kimyasal bulunmamaktadır. Daha çok mineral ve de vitamin bulunmaktadır. Bu sayede cildinizi temizler, rahatlık ve de ferahlık sağlar. Cildinizin termal seviyesini de ayarlayarak cildinizin parlaklığının ve de canlılığını arttırmaktadır. İçerisinde yağ olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü içerisinde hiç yağ bulundurmaz. Yüzünüzün tamamına eşit dağılarak derinize hızlı bir şekilde etki etmektedir. Bu sayede de ferahlık ve de temizlik hissi yüksek mertebede anlaşılmaktadır. avene leke kremi içerisinde de bulunan avene termal suyu, avene markasının tüm ürünlerinde bulunmaktadır. Bu sayede ürünlerin bakım, estetiklik ve de iyileştirme etkilerinde artmalar görülmektedir.

Avene markasının tarihçesine bakacak olursak, bu markanın aslında tamamen tesadüf sonucu elde edildiğini görürüz. Fakat ilerlemesi ve de gelişmesi tesadüf değildir. avene markası 1736 yılında Fransa’nın güneyinde avene kasabasında bulunmuştur. Burası doğa ile iç içe, iklim özellikleri nedeniyle de güneşi her açıdan alan ve insana huzur veren bir havaya sahiptir. Fakat her şey Marquis de Rocozel’in, şiddetli kaşınma hastalığına yakalanmış atının, birkaç banyo sonrasında rahatlaması ve iyileşmesiyle başlar. Kullanılan suyun rahatlatıcı ve tedavi edici yönünün keşfedilmesiyle diğer markaların önüne geçmiştir. Özel avene dermatoloji laboratuarları kurularak birçok gelişme kaydedilmiştir. İlk olarak Fransa’da başlayarak Çin, Amerika ve Japonya’ya gibi dünyanın bütün ülkelerine yayılmıştır. Dünya da beşinci sırada olan bu ürün ülkemizde de birinci sıradadır.

Dünyanın hemen her yerinde olan dermatoloji laboratuarları ile tüketicinin de güvenini kazanmıştır. İlk başta sadece termal terapi merkezleriyle hastalara şifa dağıtmış bu suyun etkisinin güçlü olduğunu kanıtladıktan sonra ürün üretimine geçmiştir. Bu yönden de diğer markalardan ayrılmaktadır. Çünkü diğer markalar ürünü elde ettikten sonra birçok teste tabi tutmuş, gerek hayvanlar üzerinde denemiş gerekse de deney sonuçlarını beklemişlerdir. Fakat avene markası ürünü sunmadan sonuçlarını gözlemleme imkanına sahip olmuştur. Bu yüzden de birçok marka tarafından taklit edilemez ve de formülünün çalınma ihtimalini taşımaz.

Bütün avene markalarında da olduğu gibi avene leke kremi içerisinde de termal suyu bulunur. bu ürün amacına uygun ve de düzenli kullanıldığı sürece mükemmel sonuçlar elde edilir. Birçok dermatolojik üründe olduğu gibi avene leke kremi de eczanelerde bulunmaktadır. Birçok uzman doktorun da tavsiye ettiği bu marka lider statüsüne sahiptir.

Avene leke kremi alanında en başarılı sonuçları önümüze sunmaktadır. Yaş ilerledikçe cildimizde birçok sorun meydana gelir. Fakat bunların en çok hassasiyet isteyen kısımları yüzümüzde meydana gelmektedir. Bu yüzden yüzümüze daha çok dikkat etmemiz gerekir. Sonuçta yüzümüz en hassas yerimizdir. Sivilceler, akneler, yaşlanma ile meydana gelen lekeler, radyasyona maruz kalmamızın sonucu olan lekelerin hepsi avene leke kremi ile tarih olmaktadır.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Dermatoloji

http://www.dermokozmetik.com/Avene-D-Pigment-Riche-Creme-30-ml.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir