Normal ve karma ciltler için yoğun onarıcı krem

Avene Ystheal EmulsionZamanın geçmesiyle birlikte ruhun yanı sıra ciltte de birçok değişiklik meydana gelir. Bunlar yaşın ilerlemesiyle meydana geleceği gibi çevresel şartların değişmesiyle de olabilmektedir. Bu değişiklikler ister istemez insanların sinirini hatta moralini de bozmaktadır. Lakin bu oluşumları engellemek ya da onarmak avene ystheal emulsion ile çok kolay bir hal almıştır. Normal ciltlere, yağlı ciltlere ya da çok hassas olan ciltlere de uygulanabilen bu bakım kremi içerisindeki retinaldehit ile hücreleri yeniler, cildin üst yüzeyinin elastikiyetini, canlılığını ve ışıltısını geri kazandırır, A vitaminine dönüşerek çizgilerin görünümünü ve hacmini azaltır. %19 oranında besleyici özellikli lipofil fazı içerir. hatta ilk yaşlanma belirtilerinin baş göstermesiyle uygulanabilen bakım programı ile bu sorun daha oluşmadan ortadan kaldırılabilmektedir. Kuru ciltler için anti-aging bakım kremi içerisindeki Retinaldehit ile hücreleri yeniler, cildin üst yüzeyinin elastikiyetini, canlılığını ve ışıltısını geri kazandırır. Hatta oluşmakta olan ilk kırışıklıkları ve göz çevresindeki ince çizgileri gidermeye yardımcı olur. Jel kremin nitelikli dokusu göz çevreleri için özel olarak tasarlanmıştır. Özellikle akşamları yüzünüzü güzelce temizledikten sonra, yuvarlak ve de hassas hareketler yaparak yüzünüze masaj yaparak uyguladığınız zaman bu ürünün çok fazla faydasını görebilirsiniz. Bu sizi hem rahatlatır hem de cildinizin yenilenmesine yardımcı olur. Özellikle akşamları uygulamanızın nedeni, gün boyu cilt yorgunluğunuzu atmak aynı zamanda da cildinizdeki gözeneklere yerleşen kirin tamamen temizlenmesi içindir. Her avene ürünün de bulunan avene termal suyu bu işlemi kolaylaştırır ve de ferahlanmanıza yardımcı olur.

Avene termal suyu, Fransa’nın güneyinde yer alan avene kasabasında tesadüf sonucu ortaya çıkmıştır. Bu suyun özelliği, kendiliğinden yatıştırıcı ve tahriş giderici yapıya sahip olmasıdır. Her türlü hassas cilt için temel bir bakım unsurudur. Sahip olduğu özellikler, her bir spreyin içerisinde el değmeden saklanır. Bir ferahlık hissi sizi sarar, rahatlatır ve kalıcı olarak sizi korur. Bu su, avene dermatolojik laboratuarlarında üretilen tüm bakım ürünlerinin içeriğinde yer alarak kaynağını oluşturur.

Avene markası tamamen tesadüf sonucu bulunmuştur. Fakat edindiği başarılar ve dünya çapındaki liderlik konumu tesadüf değildir. Bunun nedeni, avene markasının keşfedildikten sonra kendini geliştirmeyi, vizyonunu genişletmeyi her zaman ilke edinmiş olmasıdır. Tek amacı diğer markalar gibi sadece estetik kazandırmak değildir. estetik güzelliğin yanı sıra sağlık konusuna da fazlaca değer vermiş bunu her ürününde ortaya koymaya çalışmıştır. Oluşturduğu hiçbir ürün sadece estetik ya da sadece sağlık konusunda gelişmemiştir. İkisinin harmanlanmasıyla oluşmuş, tüketiciye de sevdirilmiştir. Avene ystheal emulsion dahil olmak üzere hiçbir ürününde alkol, paraben ve de parfüm içermez. Avene termal suyunun içerisinde bulunan esans ve de diğer yararlı maddelerin karışımından oluşan özel ve de hoş bir kokuya sahiptir. Avene ystheal emulsion dahil olmak üzere hiçbir ürününde zararlı kimyasallar bulunmaz. Ürünleri daha çok bitkisel, doğal maddelerden oluşur.

Avene markasının ortaya çıkma evrimine bakacak olursak, her şey 1736 yılında, Marquis de Rocozel’in, şiddetli kaşınma hastalığına yakalanmış atının, birkaç banyo sonrasında rahatlaması ve iyileşmesiyle başladığını görmüş olacaksınız. Bu sayede avene termal suyunun yatıştırıcı ve tahriş giderici özelliklerinin keşfedilmesiyle de devam etmektedir. İlk başlarda sadece terapi merkezi olarak hizmet verirken daha sonraları ürünler geliştirilmiş ve de tüketicilere sunulmuştur. Avene markasını diğer markalardan ayrılan bir yönü de, ürünlerin etkilerini gerçek hastalar üzerinde gözlemlemiş olmalarıdır. Diğer markalar ürünleri elde ettikten sonra sonuçlarını gözlemlemiştir. Tüketicilerin avene markasına güvenmesinin bir nedeni de bu olmuştur.


Kaynakça:

http://www.doctoroz.com/topic/anti-aging

http://www.dermokozmetik.com/Avene-Ystheal-Emulsion-30-ml.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir