Lekelere kökten çözüm bulan krem

avene leke gidericiZamanın ilerlemesi ve de yaşın artması ile cildimizde birçok değişiklikler meydan gelir. Bunların en hassas olanları yüzümüzde meydana gelen değişikliklerdir. Bu değişiklikler genellikle yaşlanmayla ve ya güneşin zararlı ışınlarıyla ortaya çıkar. Bunlar lekeler, akneler yani sivilce izleri ve yahut da kırışıklıklardır. Bunları gidermek için geliştirilmiş olan avene leke giderici içerisinde parfüm bulunmaz. Alerjik reaksiyonlar bulundurmayan bu ürün ile sağlığınız ve güzelliğiniz ön plandadır. Bilhassa ciltte melanosit denen hücrelerin yaymış olduğu melanin pigmetlerinin artmasından kaynaklı olarak ortaya çıkar. Bazı enfeksiyon hastalıklarının dışında gebelik ve güneş de bu lekelere ortam hazırlar. Avene leke giderici yüksek koruma sağlamaktadır. Yüksek koruma sağlayan başka bir Kremle birlikte kullanılması da tavsiye edilmektedir. Her avene ürününde bulunduğu gibi bu üründe de avene termal suyu bulunmaktadır.

Avene termal suyu hem iyileştirici hem de estetik güzellik katmaktadır. Suyun özelliği hem rahatlatmak hem cildi beslemek hem de ferahlık sağlamaktır. Avene dermatolojik laboratuarda üretilen her ürünün içerisinde bulunmaktadır. Kendiliğinden yatıştırıcı ve de rahatlatıcı etkisi görülmektedir. Termal su aynı zamanda termal dengeyi de sağlamaktadır.

Avene markasının tarihçesine baktığımız zaman bu markanın tamamen tesadüf sonucu ortaya çıktığını göreceğiz. 1736 yılında Marquis de Rocozel’in, şiddetli kaşınma hastalığına yakalanmış atının, birkaç banyo sonrasında rahatlaması ve iyileşmesiyle başlar. Fransa’nın güneyinde yer alan avene kasabasında ortaya çıkan bu termal su zamanla geliştirilerek bütün dünyanın faydalanmasına neden olmuştur. Fakat bulunduğu konum itibariyle de patenti avene markasındadır. Avene markasının bu denli önemli olmasının bir nedeni de bu termal sudur.

lekeAvene kasabasının bulunduğu yer itibariyle bitki örtüsü de hastalara çok iyi gelmektedir. Bu bitki örtüsü, güneş alımı ile tedavilerde önemli derecede ilerlemeler kaydedilmiştir. İlk başlarda termal olarak tüketicilere sunulmuş olumlu sonuçlar gözlenince üretilerek dünyanın dört bir yerine dağıtılmıştır. Dünyanın önde gelen markalarından biri olan avene ülkemizde de birinci sıradadır. Her markanın yanı sıra bu marka üretmeden önce canlı gözlem yapmıştır. Gördüğü yararlı etkilerden sonra üretime geçmiştir. Diğer markalar ise deneysel çalışmaları tamamladıktan sonra ürünü ortaya koymuşlardır. Bu avantaj avene markasına zamanda da fayda sağlatmıştır.

Dünyanın dört bir yerinde bulunan avene dermatoloji laboratuarları sayesinde tüketiciler markaya daha çok güvenmişlerdir. Termal suyun mineral deposu olması vücudun kaybettiği mineral ve vitaminleri de geri kazanmasına yardımcı olmaktadır. Bu termal su sayesinde cildinizin nefes aldığını hissediyorsunuz.

Her üründe olduğu gibi avene leke gidericinin içerisinde de avene termal suyu bulunmaktadır. Bulunması tesadüftür fakat kalitesi ve de başarıları hiçbir zaman tesadüf olmamıştır.

Avene leke giderici her cilt yapısı için uygundur. Çünkü içerisinde hiçbir kimyasal bulunmaz ve alerjik etki gözetmez. Birçok cilt yapısı için uygun olması bu ürünü daha da gözde yapmaktadır. Ürün lekeleri temizlemekle kalmayıp cildi besler, termal dengeyi sağlar ve de koruyucu etki bulundurur. Ferahlık ve rahatlama hissi ile güzelleştiğinizi daha fazla hissedeceksiniz.

Diğer markalar daha çok estetikliği baz almış, kimyasal maddelere daha fazla önem vermiştir. Fakat avene markası her zaman bitkisellikten ve de doğallıktan yanıdır. Geliştirmeyi düşündüğü her üründen genel olarak beklediği etki güzellik ve de korumadır. Cildin beslenmesine, korunmasına yardımcı olarak temizlenmişlik hissi yaratmak ister. İster kozmetik ürünleri olsun ister cilt bakım ürünleri isterse de koruyucu ürünler hepsinde mantık olarak aynı fikri benimsemiştir. Değişim göstermeyen kalitesi ile dünyanın genele hitap eden dünyanın önde markalarından biridir.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Cilt_(Organ)

http://www.dermokozmetik.com/Avene-D-Pigment-Riche-Creme-30-ml.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir