Kuru Ciltlerde Nazik Temizleme

Avene Clean AcGünümüzde pek çok kişinin bildiği üzere insan cildi son derece özel bir yapıdır ve aslında her insan cildi farklı bir dokuya sahiptir. Ancak insan cildi her ne kadar farklı olsa da bildiğiniz gibi insan cildinin sağlıklı bir çözüm elde edebilmesi için her cilde uygun olarak ürün sunmak mümkün olmaz. Bu nedenle sağlıklı bir çözüm elde etmek adına ürünlerin uygun şekilde hazırlanması için cilt tipleri kategorize edilmiştir. Bu nedenle ürünler edinirken en önemli konuların başında ideal ürünlerin seçimi için doğru cilt yapısını tespit etmek gelir. Pek çok kişi cilt yapısına uygun olmadığı için uygun ürünler seçmemekte ve sorun yaşamaktadır.

Kuru cilde sahip olan bireylerin cildi çok hassas bir yapıya sahiptir ve cilt kolayca dengesini bozabilir. Bu nedenle sunulan her ürünün cildin daha fazla kurumasına neden olmadan sağlıklı bir şekilde çözüm sağlaması istenir. Kuru ciltlerin daha kötü bir forma gelmemesinin yanı sıra aynı zamanda mümkünse kuru ciltlerin biraz da olsa kuruluğuna karşı çözüm elde edilmesi de bir başka önemli konudur.  Doğal olarak cilt temizliği için de seçilen ürünlerden biri olan Avene Clean Ac  bu önemli yapıya sahip bir üründür. Avene Clean Ac özellikle kuru ciltlerde nazik temizleme sunan ve medikal kuruluğa sahip genç ciltlerin nazikçe temizlenmesine yardımcı olur. Bu önemli ürün paraben içermeyen bir çözümdür. Genç cilt yapısı için uygun olması önemli bir özelliktir.

Bu önemli ürünün 3 önemli özelliği bulunmaktadır. Bunlar temizleme, rahatlatma ve beslemedir. Bu nedenle ürün pek çok Avene ürününde olduğu gibi komple bakım ürünü olarak tanımlanmaktadır.

Temizleme: Ürün çok yumuşak aktif bileşenleri ile cildinizi kurutmadan ve zarar vermeden temizler, nemlendirmeye* ve koruyucu bariyerini yapılandırarak temizlenmesini sağlar.

Rahatlatma: Ürünün rahatlatıcı içeriği Avene Termal Suyu’ndan gelmektedir. Bu geleneksel bileşen cildin sağlıklı bir şekilde cildin rahatlamasını sağlar.

karite yağıBesleme: Hindistan cevizi, karite yağı ve jojoba yağının etkisi ile cildi besler ve doğal dengesinin mükemmel şekilde korunması sağlanır. Ürün aynı zamanda kurutucu akne tedavileri sonucu tahriş olmuş genç ciltler için özel olarak önerilen bir çözümdür. Ürünün etkisi için doğru bir şekilde uygulanması çok önemlidir. Ürünün uygulaması son derece basittir. Cildi nemlendirin, kremi uygulayın ve iyice köpürtün, yeteri kadar durulayın ve temiz bir havlu ile kurulayın. Bu basit uygulama ürünün çok kısa ve net bir şekilde çözüm sunmasını sağlayacaktır. Bu nedenle sizin için de mükemmel çözüm sunacak bir etki bırakacaktır. Ürünün becerisi son derece yüksektir kuru ciltlerin temizlik ve bakımı için ciddi bir çözüm sağlamaktadır.

Avene markasını da biraz tanıtmak bu anlamda faydalı olabilir. Avene 1736 yılında kurulmuş çok önemli bir marka olarak sağlıklı bir cilt yapısının oluşturulması ve korunması için farklı ürünler sunar.  Avene markası gücünü termal suyundan almaktadır. Avene çok önemli bir marka olarak aslında bir terapi merkezi olarak kurulmuştur. Daha sonra ise bu termal su ve termal suyu içeren ürünleri  hastaları için kullanmış, sonrasında gelen yoğun talep sonucunda verimli sonuçlar elde edebilmek adına çözüm sağlamıştır. Bu nedenle sağlıklı bir marka olarak gelişen Avene sunmuş olduğu ürünleri dünyanın her yerinde sunmaktadır. Avrupa’da 1. Olan marka Avene Clean Ac gibi ürünleri ile her zaman yoğun talep görmektedir. Bu ürünler kendi alanlarında en iyi ürünler olup sağlıklı çözümler sunmaktadır.

Kaynakça:

https://tr.wikipedia.org/wiki/Akne

http://www.dermokozmetik.com/Avene-Clean-AC-Temel-Bakim-Seti.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir