Koruyucu Besleyici Krem

Avene Emulsion Spf 50 Gün geçtikçe atmosferimin koşulları bozulmakta ve ozon tabasında oluşan delik gün geçtikçe büyümektedir. Bununla beraber de doğal denge bozulmakta ve bizlerin cilt kimyasını, yapısın bozmak da ruhunu kirletmek de aynı zamanda da ruhsal bunalım oluşturmaktadır. Değişen çevre şartlarıyla beraber zararlı etkilerin özelliklerinde de değişmeler meydana gelmiştir. En basiti eskiden güneş ışığı, D vitamini üretimine yardımcı olup, kemiklerin güçlenmesinde rol oynardı. Şimdi ise güneş ışınları deri hastalıklarına yol açmakta aynı zamanda da derinin altına etki ederek, kanser hücrelerinin oluşmasına yardım etmektedir. Fakat bu durumu engellemek, güneşten sadece yararlı ışınları almak için avene emulsion 50 üretilmiştir. Minimum filtre sayısı ile UVA ve UVB ‘ye karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. Uygulaması kolay,yağsız emülsiyon kıvamındadır.Sebum düzenleyici cucurbito pepo içerir.Suya ve tere dayanıklıdır.Uzun süreli koruma sağlar.Anti oksidan PRE-TOCOPHERYL kullanılmıştır. Formülünde bal kabağı çekirdeğinin özü, anti oksidan pre, tocopheryl bulunur. Aynı zamanda da paraben ve parfüm içermez. Aynı zamanda da avene termal suyu bulunur. Bu karışım cildi hem korur hem de beslenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda onarıcı özelliğe de sahip olan avene emulsion 50 tüm cilt yapıları için uygundur. İçerisinde alerjik özellik gösterecek hiçbir madde bulunmaz. Kaşınma, kızarıklık yapmaz. Yaralar oluşturmaz. İçerisinde yağ bulunmadığı için yağlanma ve sivilce yapmaz. Estetik güzellikle sağlık güzelliğini harmanlar.

Avene termal suyunun özelliklerine de bakarsak birçok faydası olduğunu ve bunu dünya çapında kanıtladığını görmüş olacağız.  Avene termal suyu, cildi besler, korur, rahatlatıcı ve de ferahlatıcı etkisiyle insana huzur veren bir yapıya sahiptir. İçerisinde hiçbir kimyasal maddeyi barındırmaz. Alerjik özellik göstermez. Cilde zarar değil yarar sağlar. İçerisinde yağ bulunmaz. Bu yüzden cildi yağlandırma riski de bulunmaz.

Avene markası Fransa’nın güneyinde avene kasabasında tesadüf sonucu bulunmuştur. 1736 yılında her şey, Marquis de Rocozel’in, şiddetli kaşınma hastalığına yakalanmış atının, birkaç banyo sonrasında rahatlaması ve iyileşmesiyle başlar.  Bu sayede Avene Termal Suyunun yatıştırıcı ve tahriş giderici özellikleri keşfedilir. Daha sonraları geliştirilerek tüketicilere sunulur.

Fakat avene ürünleri, diğer markalara nazaran değişik bir şekilde tüketicilerle buluşmuştur. Her marka önce ürünü elde edip sonrasında yaptığı test ve deneylerden sonra piyasaya sunmuştur. Avene markası ise, ilk başlarda terapi hizmeti sunmuş sonrasında iyileşmeleri canlı olarak gözlemlediği için ürünleri geliştirip piyasaya sunmuştur. Elde ettiği ürünler dünyanın birçok yerinde bulunan dermatoloji laboratuarlarında teste tabi tutulmuştur fakat bu sonraki kısımdır. Bu yüzden de tüketici avene markasına diğer markalardan daha çok güvenmektedir. Gün geçtikçe geliştirdiği vizyona sahiptir. Sürekli gelişimi esas alan bir çalışma prensibine sahiptir. Estetiklik yanında sağlık da onlar için önemli bir konu olmuştur. Her marka avene markasına ulaşmak, formüllerine sahip olmak istemektedir. Fakat avene ürünlerinin içerisinde bulunan termal su sayesinde bu mümkün olmamaktadır. Bu yüzden avene markasına duyulan güven daha da artmıştır.

Başta Fransa, Amerika, Çin ve Japonya olmak üzere birçok ülkede dermatoloji laboratuarları bulunmaktadır. Birçok ülkede lider konumundadır. Birçok dermatoloji uzmanının önerdiği bir markadır. Hemen hemen bütün eczanelerde bulunmaktadır. Tüketicinin bir güvenme nedeni de bu dur. avene emulsion 50 güneşten istediklerinizi almaya yardımcı olmanın yanı sıra sizi koruyup, cildinizi besleyerek de gözde olmuştur. Diğer güneş kremleri sadece yazın kullanılırken avene emulsion 50 yi yaz kış kullanabilirsiniz. Cildinizin termal dengesini düzenleyerek, eksik kalan vitamin ve de minerallerin tamamlanmasına yardımcı olur.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Vitamin

http://www.dermokozmetik.com/Avene-Emulsion-Spf-50-Gunes-Koruyucu-50-ml.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir