Hassas Cilt Temizleme Losyonu

Avene Cleanance Lotionİnsan cildi son derece özel ve önemli bir yapıdır. Cildin sağlığının bozulması genellikle bir denge sorunundan kaynaklanmaktadır. Cildin her açıdan dengede olabilmesi için çok özel şartların sağlanması gerektiği de bilinmektedir. Günümüzde yaşam şartları insanların cildi için son derece zararlı olacak şekilde gelişmektedir. Stres ve kötü beslenme bile tek başına son derece olumsuz etkiler yaparken maalesef ki insanın sağlıklı kalabilmesi gibi bir olasılık mümkün görülmemektedir. Bu durumda sağlıklı bir çözüm elde etmek mümkün olmadığından pek çok kişi cildi sağlıklı durumda olduğunda bile çözüm elde edebilmek adına dermokozmetik ürünlere ihtiyaç duyar. Bu alanda tercih edilen pek çok ürün olmasına rağmen en çok tercih edilenlerin başında bildiğiniz gibi çok önemli bir marka olan Avene gelmektedir. Avene tüm markalar ile kıyaslanabilen mükemmel bir kalite markasıdır ve Avrupa lideridir.

Avene Termal Suyu bu markanın her zaman en önemli gücü olmuştur. Pek çok kişi tarafından tercih edilen ürünler sunan marka bu suya çok şey borçludur. 1736 yılında keşfedilen bu termal suyun insan cildi üzerinde son derece önemli olumlu etkileri olduğu keşfedilmiş ve bu merkez bir cilt terapi merkezi haline getirilmiştir. Çok önemli bir başarı elde eden terapi merkezinde önceleri sadece termal su kullanılmış daha sonra ise bu termal su içeren ürünler ortaya çıkmıştır. Günümüzde halen bu termal su ve bileşenler aktif olarak kullanılmaktadır. Bu bileşenler aktif bir şekilde çözüm sunarken aynı zamanda ürünlerin aktif olarak çözüm sağlaması da mümkün olur. Terapi merkezi de ürünlerin sürekli olarak uygun şekilde kullanılmasını ve aynı zamanda test edilmesini sağlamaktadır.

Bu çok önemli ürünlerden biri olan Avene Cleanance Lotion pek çok kişi tarafından tercih edilen 200 ml olarak sunulan bir üründür. Ürün cilt temizliği ve bakımı için mükemmel etkiler sağlar. Bu etkiler marka tarafından şu şekilde sıralanmıştır:

Arındırıcı:  Şeffaf kısmında yer alan arındırıcı aktif maddeleri sayesinde, cildinizi arındırmaya yardımcı olur. Bu temizlik özelliğinin bir parçasıdır.

Matlaştırıcı : Pudralı yapısı içindeki Glyceryl Laurate ile  ciltteki aşırı sebumu emer. Cilt üzerinde uzun süreli mat bir görüntü sağlar. Markanın orijinal patentli çözümlerinden biri olan bu özellik doğal ve sağlıklı görünüm için çok önemli bir avantaj sağlar.

Rahatlatıcı : Rahatlatıcı ve tahriş giderici Avene Termal Suyu, cildinize anında rahatlık hissi sağlar. Bu yukarda bahsi geçen orijinalliği ve mükemmelliği sağlar.

Cildinizdeki aşırı sebum üretimini düzenler ve gözenekleri sıkılaştırarak çözüm sunan Avene Cleanance Lotion yağlı ve akne eğilimli ciltler için özel olarak önerilir. Ancak pek çok üründe olduğu gibi bu ürünlerde de sağlıklı çözümler elde edebilmek için doğru bir uygulama her zaman çok önemli olacaktır. Doğru uygulama için öncelikle ürün Avene Cleanance Jel ile temizlenmelidir. Kullanmadan önce, her 2 fazın birbirine karışması için şişeyi çalkalayın ve kuru bir cilt üzerine uygulayın. Cildiniz karma ise, losyonu yalnızca yüzünüzün T bölgesine uygulayın (alın, burun kanatları, (çene). Değilse daha rahat bir kullanım sergilemeniz mümkündür.

Pek çok kişi gibi siz de Avene Cleanance Lotion ile sağlıklı ve özel bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz. Pek çok kişi tarafından tercih edilen bu önemli ürün sizin sağlıklı bir şekilde yaşam sürdürmeniz için mükemmeldir. Uzmanlar tarafından önerilen sağlıklı bir cilde sahip olmak için sunulan bu losyon doğru kullanım ile size mükemmel bir cilt armağan edecektir.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Cilt_(Organ)

http://www.dermokozmetik.com/Avene-Cleanance-Lotion-Purifiante-200-ml.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir