Fiyatlar Ne Şekilde ?

aveneAvene markası, Fransa’nın güneyinde bulunan şirin ve de bitki örtüsü bakımından çok zengin olan avene kasabasında keşfedilmiştir. Her şey tamamen tesadüf sonucu ortaya çıkmıştır. 1736 yılında her şey, Marquis de Rocozel’in, şiddetli kaşınma hastalığına yakalanmış atının, birkaç banyo sonrasında rahatlaması ve iyileşmesiyle başlar. Bu sayede Avene Termal Suyunun yatıştırıcı ve tahriş giderici özellikleri keşfedilir. İlk başlarda terapi merkezi olarak hizmet vermekteyken sonraları geliştirilerek üretime geçilmiştir. Buluşlar tesadüf olarak adlandırılsa da başarılar tesadüf değildir.

Diğer markalar ilk önce üretim yapıp ürünleri testlere ve deneylere tabi tutarken, avene markası ürün elde etmeden gerçek hastalar üzerinde sonuçları gözlemlemişlerdir. Aldıkları olumlu sonuçlardan sonrada üretime başlamışlardır. Ürünleri elde etmeye başladıkları ilk günden son güne kadar hep amaçları hep aynı olmuştur fakat vizyonlarını ve misyonlarını genişleterek ilerlemişlerdir. Amaçları sadece sağlık ya da sadece estetiğe eğilmek değil ikisini harmanlayarak harikalar yaratmaktır. Bu konuda da uzmanların ilk tercih ettiği markalar arasına girmeyi başarmışlardır.

Bu başarı aynı zamanda avene termal suyuna da aittir. Avene termal suyu, yatıştırıcı, koruyucu, besleyici, rahatlatıcı ve ferahlatıcı özelliğe sahiptir. Bu sayede cildiniz tepeden tırnağa yenilenir ve korunur. Avene markasının tüm ürünlerinde özel avene termal uyu bulunmaktadır. Bu suyun içerisinde kimyasal madde yoktur. Tamamen doğaldır. Yeraltından çıkar. Kaynak suları gibi kireçlenme ve yahut da diğer kimyasal etkileri taşımaz. Hassas ciltler içinde tercih edilir. Alerjik özellik taşımaz. Cildi besler, tedavi eder. Hem estetik açısından hem de sağlık açısından önemli bir potansiyele sahiptir. Her avene ürünün içerisinde bulunmaktadır. Dünyada ilk beşte yer alan avene markası ülkemizde de lider konumundadır.

Bu kadar çok yarar sağlamasına rağmen avene fiyatları çok fahiş değildir. Ortalamayı takip eden fiyatlar arasında sayılmaktadır. Avene ürünlerini eczanelerden de çok rahat temin edebilirsiniz. Sık sık yaptıkları kampanyalar ile de mutluluğunuzu arttırabilir birçok ürüne çok da cüzi olmayan fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Diğer markalarla karşılaştırdığımız zaman avene fiyatları hiç sırıtmamaktadır. Bunun nedeni de diğer markalardan her yönde önde olmasından kaynaklanmaktadır. Avene ürünleri birçok konuda imkan sağlar. Çantanızda taşıyabileceğiniz boyutlarda cilt bakım ürünleri sayesinde cildiniz her istediğiniz de ipeksi yapıya sahip olacaktır.

Avene markası da diğer markalar gibi her cilt yapısına özel ürün üretimi yapmıştır. Fakat genel olarak yapmak istediği, her cilt yapısına aynı ürünü tavsiye etmektir. Zaten her cilt yapısının kullanabileceği bu ürün en hassas cilt baz alınarak elde edilmiştir. Bu yüzden hiçbir alerjik etki göstermez. İçerisinde paraben, alkol ve de kimyasal madde bulunmadığı içinde sağlık açısından hiçbir tehlike arz etmez. İçerisinde parfüm bulunmamasına rağmen avene termal suyunun da kendine has esansından kaynaklanan hoş bir kokuya sahiptir. Hem onarım, hem dengeleme hem de estetiklik sağlayan bu kremler hayatınızın her evresinde işinize yarayacaktır.

En basiti kadınların en çok şikâyet ettiği doğum lekeleri, çatlaklar, kırışıklıklar ve daha fazlasını engellemek ve de onarmak avene sayesinde çok kolaydır. Cildi onarırken, besleme özelliğine de sahip bu krem sayesinde cildiniz mineral ve de vitamin bakımından da zenginleşecektir. Üstelik avene fiyatlarına da baktığınız zaman çok da absürt olmadığını kendiniz şahit olmuş olacaksınız.

Dünya sıralamasında ilk beşte yer alan avene markası, başarışlarını tüm dünyaya kanıtlamıştır. Ülkemizde de birinci olan avene markası, bu başarısını kendisine duyulan güvene borçludur. Dünyanın hemen hemen her yerinde avene dermatoloji laboratuarları bulunmaktadır.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Fransa

http://www.dermokozmetik.com/avene.htm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir