Etkin cilt temizliği için yumuşak bir bakım

Avene-Cleanance-Gel-Nettoyant-30_45_1[1]İnsan cildi son derece özel ve önemli bir yapıdır. Sürekli olarak çevremizde ve bizde yer alan her değişim cilde doğrudan yansır. Sinir ve stres durumlarında bile cilt bu duruma karşı bir tepki verecektir. Günümüzde insanlar çok kötü bir yaşam tarzına sahip olduğu için cilt kötü beslenmenin de etkisi ile oldukça zorlanır. İklimsel etkiler ile beraber cildin çok daha kötü bir duruma gelmesi sonucu çoğu zaman cilt dengesini kuramaz. Çok daha yağlı besleniyor olmak cildin temizliği açısından da çok önemli bir sorundur. Cildiniz yıkansanız bile gözeneklerinde kir tutmaya devam edebilir ve bu durum son derece can sıkıcı olabilir. Cildin kirli olması durumunda sağlıklı olması ve uzun süre sorunsuz bir şekilde kalması mümkün değildir. Bunun farkına varmak ve cilt için her zaman en ideal çözümleri elde etmek önemlidir. Günümüzde pek çok kişi artık su ve sabunla sağlıklı bir cilt temizliği yapmanın mümkün olmadığı açıktır. Bu nedenle pek çok kişi farklı dermokozmetik ürünleri tercih etmektedir. Bu ürünlerden biri olan Avene Cleanance Gel cildin pH değerini koruyarak cildinizi temizler ve arındırır. Bu önemli ürün cilt için önerilmeyen paraben içermemektedir. Bu nedenle ürün cildin hassas temizliği için önerilen ürünlerin başında gelmektedir.

Ürünün yararlarını 4 başlık altında toplamak mümkündür:

Arındırıcı: Sabun içermeyen formülü sayesinde Avene Cleanance Gel cildinizi özenle temizler, saflık ve ferahlık kazandırır. Bu önemli destek çok önemli bir çözüm ile ciltte istenen arınmayı, temizliği sağlar.

Düzenleyici: Cildin yapısı düzenlenmeden sağlıklı bir çözüm elde edilemez. Bu nedenle Avene Cleanance Gel bitkisel aktifleri (Balkabağı çekirdeği özü) sebum fazlalığını düzenler. Cildiniz matlaştırarak sağlıklı bir çözüm elde edilmesi sağlanır.

Rahatlatıcı: Rahatlatıcı ve tahriş giderici Avene Termal Suyu, anında rahatlık hissi sağlar. Bu önemli bileşen cildin rahatlamasını bir sorun olmasa da sağlar. Bu nedenle doğru bir seçim olarak Avene Cleanance Gel benzersiz olarak çözüm sunar.

Pratik : Özel kapağı, uygulanacak ürün miktarının doğru şekilde ölçülmesini sağlar. Kolay kullanım için bu son derece önemlidir.

Cleanance Gel yağlı ve akneli ciltler için özel olarak önerilir. Bu nedenle bu tip bir cilt yapısına sahip olanlar için son derece önemli çözüm sunar. Bu tip ciltlere sahip olanların cilt bakımına son derece önem vermesi gerekir. Ancak bu ürünlerden sağlıklı çözümler elde edebilmek adına öncelikle ürünlerin doğru bir şekilde kullanılması çok önemlidir. Ürünün doğru bir şekilde çözüm sunabilmesi için cildinizi nemlendirin ve Cleanance Gel ürününü sabah ve akşam uygulayın. Bu basit uygulama yüz ve vücut için olduğunda yeterli bir çözüm sunar. 200 ml sunulan ürün mükemmel bir çözüm sunacaktır.

Avene bir uzmanlık ve bilim markası olduğundan dolayı ürün marka tarafından özenle test edilmiştir. Avene yapmış olduğu testleri şu şekilde açıklamıştır:

“Bu bakım, sabah ve akşam, 21 gün boyunca, akne eğilimli cilde sahip 30 kişi üzerinde test edilmiştir . 15 günlük kullanım sonrasında, hiperseborede %30’luk bir azalma ve akne lezyonlarında da %15’lik bir azalma saptanmıştır. Kullanıcıların %100’ü ciltlerinin daha duru olduğunu fark etmişlerdir.%100’ü ürünün dokusunu beğenmiştir.%90’ı kullanım kolaylığını takdir etmiştir.”

300 yıla yaklaşan tecrübesi ile bir dünya markası olan Avene tarafından sunulan Avene Cleanance Gel  her anlamda mükemmel bir çözüm markası olduğu için sağlıklı bir çözüm elde etmek isteyen pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.


Kaynakça:

https://tr.wikipedia.org/wiki/PH

http://www.dermokozmetik.com/Avene-Cleanance-Gel-Nettoyant-300-ml.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir