Avene XeraCalm AD Serisi ile Cildinizi Yenileyin

Kuru, egzama, döküntü, tahriş ve kaşıntı gibi durumlarda cildinizi ve vücudunuzu yatıştıracak 2 ürün önermek istiyorum. Bu ürünler ile kısa sürede nemli, parlak ve yenilenmiş hissediceksiniz. Bu ürünler;

Avene XeraCalm A.D Baume Relipidant Nemlendirici Balsam 400 ml

Zengin, lipid yenileyici krem, atopik dermatit ve egzamaya yatkın cildi beslemek ve eski haline getirmek için doğrudan kaşıntı, kızarıklık ve tahrişi hedef alır. Cildin mikrobiyomunda sağlıklı bir denge sağlamak ve yeniden nemlendirmek için gerekli olan minimum bileşenlerle formüle edilmiştir. Mikrobiyom, bakteri, maya ve cilt florası gibi mikroorganizmalarla dolu cildin en üst tabakasıdır. Görevleri kötü bakterilere karşı savunmaktır. Mikrobiyom ortamı, sıcaklık, hormonlar, UV maruziyeti ve hatta cilt bakımından kolayca etkilenebilir. Patentli I-Modulia, normal ve sağlıklı bir cilt için cildin savunma sistemini desteklerken dengeli bir mikrobiyomun korunmasına yardımcı olur. Özel, patentli havasız pompa, kremi herhangi bir koruyucu, paraben, boya veya koku olmadan tüm kullanımı için tamamen steril ve güvenli tutar. Bu vücut kremi sadece nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda cilt bariyerini yeniden canlandırmak içim kullanılabilir. Bu koruyucu içermeyen formüle sahiptir. Kuru havanın neden olduğunu tahrişi önlemek için idealdir. Duştan hemen sonra kullanabilirsiniz. Balsam özellikle bebek, çocuk ve yetişkinlerde kuruluk durumlarında yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Cildin güvenle nemlendirilmesine, yatıştırılıp rahatlatılmasına yardımcı olur.

Detaylı bilgi;

Kaşıntının kaybolması için ortalama süre 5 gün

7 gün gibi erken bir zamanda cilt kuruluğunda%50 azalma

+ 7 günde uyku kalitesinde%60 iyileşme

%89 mükemmel uyum ve tolerans bildirdi.

Kullanım Şekli

Yüz ve vücuttaki kuru bölgelere cildi temizledikten sonra uygulayınız. Kullanım sonrasında şişenin ağzındaki fazla ürünü temizleyerek şişeyi kapatınız. Günde bir ya da iki kere kullanılabilirsiniz. Banyo ve duş sonrası kullanabilirsiniz.

Avene XeraCalm A.D Huile Lavante Cleansing Oil 400ml

Avene’in ödüllü günlük temizlik yağı, atopik dermatit ve egzama ile ilişkili kaşıntıyı yatıştırır, yatıştırır ve hafifletir. Nemi hapseden ve cildin bariyerini geri kazandıran yağlı bir doku ile nazikçe köpürür. Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için uygundur.

Faydaları

Fizyolojik pH, nazik temizlik eylemine izin verir

Nemde yağ dokusu contaları

Banyo ve duş kullanımı için

Cildin bariyerini geri yükler

Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için uygundur.

Önemli Bileşenler

Patentli I-Modulia ® , cildin savunma sistemini desteklemeye yardımcı olurken kaşıntı hissi ve tahrişi yatıştıran Avène Termal Kaynak Suyundan türetilen güçlü bir komplekstir.

Çuha çiçeği çiçeğinden elde edilen ve omega-6 ve seramidler açısından zengin olan Cer-Omega , olağanüstü nemlendirme sağlar ve cildin epidermal bariyerini onarmaya yardımcı olur.

Avene Termal Suyu tolerans sağlar ve yatıştırıcı, yumuşatıcı ve sakinleştirici özellikler sağlar.

Cildiniz İçin Dengeleyici Nem Çözümleri

avene nemlendiriciGünümüzde pek çok kişi sağlıklı bir cilde sahip olmak için ciddi çözümler elde etmek istemektedir. İnsan cildinin zaman zaman sorun yaşaması artık son derece normal olsa da bu sorunların ciddi bir şekilde çözümü için öncelikli olarak ciddi bir şekilde cildin dengesinin sağlanması gerekir. Ancak maalesef insan cildi için zararlı olan ve cilde zarar vermek isteyen etmenler sürekli olarak çok daha güçlü bir hale gelmekte iken maalesef ki insan cildi için faydalı olan şeylerin etkisi de zayıflamaktadır. Çok doğal olarak sağlıklı bir şekilde yaşamak için ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için insan cildinin doğru bir şekilde dengesinin kurulması gerekir.

Nem insan cildi için en önemli denge unsularından biridir. Cildimizdeki canlı yapıların tamamı nem sayesinde dirençli ve sağlıklı olabilmektedir. Nem olduğunda hücrelerin hacmi çok daha yüksektir ve çok daha sağlıklı ve genç bir cilt görünümü ortaya çıkar. Cildin hem görünüm hem de yapısı için nem çok önemli bir faktör olmasına karşın cildin atmosfer ile olan ilişkisi de son derece etkin olarak cildin nem dengesini olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Bu durumda sağlıklı bir çözüm elde etmek için pek çok kişi nemlendirici ürünler kullanır. Pek çok nemlendirici sadece cilde nem sağlarken bazı özel ürünler ise cildin dengesi üzerinde son derece olumlu etki etmek şartı ile cildin yapısında değişim sağlarlar. Bu da dengeli bir cilt yapısı demektir.  Dünyanın en önemli dermokozmetik markalarından biri olan Avene Nemlendirici ürünleri ile de pek çok açıdan çözüm sunar. Avene Nemlendirici ürünlerini test eden ve kullanan pek çok kişi bu nedenle sağlıklı ürünler ile çözüm elde etmiştir. Avene ürünlerini anlamak için markanın başarılar ile dolu geçmişine bir göz atmak faydalı olacaktır. Continue reading