Doğanın Mucize Armağanı

avene termal suAvene markası tam olarak ortaya çıkmadan yaklaşık olarak 50 yıl kadar önce keşfedilen bir çözüm olan ve günümüzde de etkisi dünyaca bilinen Avene Termal Su aynı isimli kasabada halen çözüm sunan bir doğal mucizedir. 1736 yılında ilk olarak keşfedilen bu etki cilt sorunları yaşayan kişiler üzerinde ürünün çok rahatlatıcı bir etkisi olduğu ve bunun yanında da cilt için mükemmel bir etki sağladığı bilinmektedir. Cilt üzerinde pek çok sorun yaşayan kişi bu termal sudan faydalanmak için önemli ziyaretler yapmış ve hatta o yıllarda at arabaları ile binlerce kilometre yol gidilmiştir. Termal suyun çok değerli olmasından dolayı daha sistematik bir hizmet sağlanabilmesi adına bir cilt terapi merkezi kurulmuş ve ülkemizdeki kaplıcalara benzer bir hizmet tipi ortaya çıkmıştır. Ancak Avene her zaman toplum sağlığından yana bir çözüm sunan adres olduğundan ekonomik olarak bunu değerlendirmeyi uzun süre reddetmiştir. Termal su rahatlatma açısından mükemmel olduğundan Avene bu termal suyu kendi ürünlerinin mümkün olan tamamında kullandığı için benzersiz ürünler sunar. Dünya üzerinde hiçbir dermokozmetik ürünü Avene dışında bu güce sahip değildir. Bu çok önemli çözümler terapi merkezinde aktif olarak kullanıldığından dolayı cilt açısından mükemmel etkiler yaratacak ürünler sürekli olarak denetlenmektedir. Doğal olarak Avene günümüzde bu kadar önemli bir marka olarak gelmiş ve dünyanın her yerinde ilk sırada yer almaktadır. Avene kalitesi ve çözümleri için Avene Termal Su her zaman çok önemlidir ve hep öyle kalacaktır. Günümüzde aktif bir şekilde tercih edilen bu çözümler hali hazırda markanın farklı ürünlerinin çok satılanlar arasında yer almasına neden olsa da Avene Termal Su özellikleri ile doğrudan saf bir şekilde kullanıcılar için sunulmaktadır.

Güney Fransa’dan dünyanın dört bir yanına kaynağından çıkan bir termal suyu sunmak kolay bir iş değildir. Günümüzde içme sularına bu özellik kazandırılması için pek çok ek işlem uygulanır. Ancak Avene markası müşterilerinin talebi olan en saf ürünü sunmak adına özel teknikler kullanır. Doğrudan kaynağından alınan termal su özel şişesi sayesinde hiçbir şekilde değişime uğramadan aynı saflık ve tazelikte size kadar ulaşır. Avene bu önemli tekniği yıllardan beri geliştirmiştir. Avene Termal Su ilk keşfedildiği yıllardan itibaren sürekli olarak talep görmüştür. Size sunulan Avene Termal Su Güney Fransa’daki su ile aynı özelliklerini korur. Avene Termal Suyu, yatıştırıcı, tahriş giderici ve antienflamatuvar özelliklerini koruyarak el değmeden size ulaşır.

Ürün farklı boyutlarda sunulur. Bunun amacı seyahat amacı ile ihtiyaç duyulan küçük boyutların sağlanmasıdır. Cerrahi bir müdahale sonrasında, yüzde kızarıklık durumunda, cilt tahrişi durumunda, güneş çarpması sonrasında, bebeklerde oluşan kızarıklıklarda, olduğu gibi aynı zamanda zarar görme durumları haricinde sadece rahatlık ve dinlendirme sağlamak için makyaj temizliği sonrasında, traş sonrasında, sportif bir aktivite sonrasında, epilasyon sonrasında, seyahat sırasında rahatlamak için ve benzeri durumlarda bu ürünü kullanmak mümkündür.

Günümüzde pek çok kişi markanın bu üstün çözümlerinden dolayı mükemmel bir etki yakalamak adına ürünleri tercih etmektedir. Avene markasının tüm ürünlerinde bulunan bu doğal bileşen herhangi bir ek kimyasal bulundurmadığı için son derece güven vericidir. Pek çok kişi gibi siz de bu önemli çözümleri elde etmek adına Avene kalitesine ve çözümlerine güvenebilirsiniz. Avene daima sağlık odaklı olduğundan dolayı Avene Termal Suyu da benzer şekilde sağlıklı çözümler sunacaktır. Bu nedenle önerilen ve sevilen bir çözüm olduğu görülmektedir.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Antienflamatuvar

http://www.dermokozmetik.com/Avene-Eau-Thermale-50ml.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir