Cilt Temizliği ve Bakımı Üzerinde Etkin Özel Bir Ürün

Avene Cleanance Emulsionİnsan cildi günümüzde pek çok olumsuz faktör ile aynı anda mücadele etmek zorundadır. Doğal olarak bu durumda pek çok kişi aynı anda pek çok ürünü kullanmak zorunda kalır. Cildin temizliği, bakımı, kozmetik ürün uygulamaları ve yaşanan her bir sorun için farklı ürün kullanmak cilt için son derece yorucudur. Dahası zaten cilt günlük yaşamın getirmiş olduğu stres ve kötü beslenme etkileri ile yoğun bir şekilde mücadele etmek zorunda olduğundan sıkıntı yaşamaktadır. Cilt bakım ürünlerinin ayrı ayrı kullanımı zararlı olduğundan tek bir hedefe yönelik olarak ürün kullanmak tavsiye edilmez. Bu konuda çözüm olarak sunulan ürünler arasında daima en iyilerini sunan bir marka olan Avene daima ürünlerinde çok yönlü uygulamalar hedefler. Bu hedeflerden biri olan mükemmel çözüm başarısı ise Avene Cleanance Emulsion ürününde de çok net bir şekilde görülmektedir.  Bu ürünü incelemeden önce markanın geçmişine bir göz atmak faydalı olacaktır.

1736 yılında keşfedilen Avene Termal Su bu tarihten bu yana Avene markasının en önemli gücü olmuştur. Avene termal suyu kullandığı cilt terapi merkezi ile kısa sürede çok ünlü bir cilt tedavi merkezi olmuş ve zaman içinde de bu ürünleri kullandığı aktif merkezi ile dünyaca ünlü hale gelmiştir. Daha sonra bu termal su kullanılarak marka tarafından pek çok ürün geliştirilmiştir. Bu ürünler de zaman içinde marka tarafından satışa sunulmuştur. Pek çok kişi tarafından tercih edilen ürünler sunan Avene markası bu sayede gelişmektedir. Markanın aktif bileşenlerinden olan termal su taklit edilemez olmasını sağlarken doğrudan hasatalar üzerinde denenen ürünler de markanın eşsiz çözümler sunmasına yardımcı olmaktadır.

cilt temizliğiAvene Cleanance Emulsion çok önemli bir ürün olarak cildinizi matlaştırır, nemlendirir ve makyajınızın gün boyunca sabit kalmasını sağlar. Paraben içermeyen formülü ile de cildiniz için mükemmel bir etki yaratır. Ürünün 3 önemli faydası şu şekilde yorumlanmaktadır:

Düzenleyici etki: Yeni aktif içerik Glyceryl Laurate sayesinde , sebum üretimini düzenlemeye yardımcı olur. Bu cilt yapısında doğal dengenin sağlanması açısından çok önemli bir etki sağlar.

Matlaştırıcı etki: Yağ emici mikro kapsülleri, sebum fazlasını emerek, cildinizi uzun süreliğine matlaştırır. Mat olmayan parlak görünüm hem iticidir hem de makyaj için olumsuzdur. Avene Cleanance Emulsion ürünü tarafından sunulan bu etki özellikle önerilmektedir.

Yatıştırıcı etki: Rahatlatıcı ve tahriş giderici Avene Termal Suyu, cildinize anında rahatlık hissi sağlar. Markanın eşsiz bileşimi olan bu özellik daimi olarak pek çok Avene ürününde bulunur.

Ürün yağlı ve karma ciltler için son derece uygun bir çözümdür. Ancak bu çözümü elde etmek için ürünü doğru şekilde uygulamak çok önemlidir.  Yüzünüzü sabah ve akşam Cleanance Gel ile temizleyin ve iyice kurulayın. Ardından, Cleanance Emulsion ürününü hafif bir masaj ile uygulayın. Bu bakım, Cleanance Lotion uygulandıktan sonra da uygulanabilir. Görüldüğü üzere ürün tek başına değil aynı zamanda temizlenmiş cilt üzerine uygulanması önerilen bir ürün olduğundan diğer losyon ve jel formundaki ürünlerin kullanımından sonra uygulanması önerilir. Ürün 40 ml olarak özel şişesinde sunulur.

Pek çok kişi gibi siz de Avene Cleanance Emulsion kullanarak sağlıklı ve doğal bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz. Avene çok önemli bir marka olarak daima ideal çözümler sağlamak ile ünlenmiştir ve bu ürün de cildiniz için mükemmel bir çözüm sağlar. Bu nedenle ürün sizin için de mükemmel çözüm aracı olacaktır.


Kaynakça:

https://tr.wikipedia.org/wiki/Sebum

http://www.dermokozmetik.com/Avene-Cleanance-Emulsion-Lotion-40-ml.html#0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir