Cilt Temizliği İçin Avene

Cleanance Gelİnsan cildi ancak sağlıklı olduğunda tam anlamı ile  sağlıklı  olur. Ancak günümüzde cildin dengeli bir şekilde var olabilmesi açısından düşünüldüğünde pek çok olumsuz etmen bulunmaktadır. Bu etmenler cildimizi sürekli olarak risk altına atarken aynı zamanda çok etkin bir şekilde zorlar ve zamanından önce yaşlanmasına neden olur.  Günümüzde insanların çok kalitesiz ve kötü bir şekilde beslenmesinden yaşam tarzına, havaya ve güneşe kadar pek çok farklı etmen bulunduğu bilinmektedir. Bu nedenle sağlıklı bir çözüm elde edilebilmesi için öncelikle  cildin sağlıklı bir yapı elde etmesi gerekir. Bu etmenlere karşı çözüm elde etmek isteyen pek çok kişi farklı cilt bakım ürünleri kullanmaktadır. Bu ürünlerden çok önemli bir kısmını sunan ve sağlıklı ürünleri ile dünyada tercih edilen marka ise Avene olmuştur. Avene daima mükemmel ve ideal bir marka olarak bilinmektedir.

Avene markasını biraz tanımak Cleanance Gel  olarak bilinen ürünü anlamak açısından faydalı olacaktır. Avene 1736 yılından beri sağlıklı ciltler için sağlıklı çözümler sunan bir marka olarak bilinmektedir.  Termal bir cilt terapi merkezi olarak ortaya çıkan marka Avene termal suyu sayesinde insan cildi için son derece önemli çözümler sunmuştu. Ancak zaman içinde bu suyu kullanarak farklı ürün ve çözümler sunmayı da ihmal etmemiştir.  Avene bu yapısı ile hem taklit edilemez mükemmel ürünler sunarken bir yandan da sürekli olarak hastalar üzerinde doğrudan ürünlerini gözlemleme şansı bulmuştur. Markanın yapısı ve sunmuş olduğu çözümler göz önüne alındığında Avrupa’nın lider markası olması son derece normaldir. Cleanance Gel  bu ürünlerden biri olarak cildin sağlıklı ve dengeli yapısı için cildin pH değerini koruyarak cildinizi temizler ve arındırır ve asla paraben içermez.

Ürün son derece pratik bir çözümdür özel olarak tasarlanmış kapağı uygulanacak ürün miktarının doğru şekilde ölçülmesini sağlar. Arındırıcı etkisi ise sabun içermeyen özel formülü ile sağlanır. Ürün formülü sayesinde  cildi özenle temizler. Cildin saf ve temiz yapısı için çözüm sunar. Düzenleyici yapısı ise bitkisel aktifleri (Balkabağı çekirdeği özü) sebum fazlalığını düzenler. Cildiniz matlaşır ve doğal harika bir görünüm elde edersiniz. Pek çok Avene ürününde olduğu gibi Cleanance Gel  ürünü de özel Avene termal su içeri ile rahatlatır ve mükemmel bir çözüm sağlar. Cleanance Gel yağlı ve akneli ciltler için özel olarak önerilir. Cildinizi nemlendirin ve Cleanance Gel ürününü sabah ve akşam uygulayın harika bir dermokozmetik çözüm için bu uygulama yeterlidir ve ürünün doğru bir şekilde kullanımı son derece sağlıklı bir çözüm sağlar.  Bu ürünü hem yüz hem de vücut için kullanabilirsiniz.

200 ml olarak sunulan bu özel bakım, sabah ve akşam, 21 gün boyunca, akne eğilimli cilde sahip 30 kişi üzerinde test edilmiştir. 15 günlük kullanım sonrasında, hiperseborede %30’luk bir azalma ve akne lezyonlarında da %15’lik bir azalma saptanmıştır. Kullanıcıların %100’ü ciltlerinin daha duru olduğunu fark etmişlerdir.%100’ü ürünün dokusunu beğenmiştir ve %90’ı kullanım kolaylığını takdir etmiştir. Bu da ürünün bilimsel olarak mükemmel olduğunun bir kanıtıdır. Sağlıklı bir çözüm elde etmek adına ürünlerin bu yapısı diğer markalar ile kıyaslandığında Avene çok önemli bir farkla  öne çıkmaktadır.

Söz konusu cilt bakımı olduğunda bu tip marka ve çözümlerin sağlıklı bir şekilde tercih edilmesi her zaman her açıdan mükemmel olacaktır. Avene bir çözüm markası olarak doğru etkiler yaratma konusunda mükemmeldir.


Kaynakça:

http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-bakimi-urun-tavsiyeleri-f614/

http://www.dermokozmetik.com/Avene-Cleanance-Gel-Nettoyant-300-ml.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir