Avene XeraCalm AD Serisi ile Cildinizi Yenileyin

Kuru, egzama, döküntü, tahriş ve kaşıntı gibi durumlarda cildinizi ve vücudunuzu yatıştıracak 2 ürün önermek istiyorum. Bu ürünler ile kısa sürede nemli, parlak ve yenilenmiş hissediceksiniz. Bu ürünler;

Avene XeraCalm A.D Baume Relipidant Nemlendirici Balsam 400 ml

Zengin, lipid yenileyici krem, atopik dermatit ve egzamaya yatkın cildi beslemek ve eski haline getirmek için doğrudan kaşıntı, kızarıklık ve tahrişi hedef alır. Cildin mikrobiyomunda sağlıklı bir denge sağlamak ve yeniden nemlendirmek için gerekli olan minimum bileşenlerle formüle edilmiştir. Mikrobiyom, bakteri, maya ve cilt florası gibi mikroorganizmalarla dolu cildin en üst tabakasıdır. Görevleri kötü bakterilere karşı savunmaktır. Mikrobiyom ortamı, sıcaklık, hormonlar, UV maruziyeti ve hatta cilt bakımından kolayca etkilenebilir. Patentli I-Modulia, normal ve sağlıklı bir cilt için cildin savunma sistemini desteklerken dengeli bir mikrobiyomun korunmasına yardımcı olur. Özel, patentli havasız pompa, kremi herhangi bir koruyucu, paraben, boya veya koku olmadan tüm kullanımı için tamamen steril ve güvenli tutar. Bu vücut kremi sadece nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda cilt bariyerini yeniden canlandırmak içim kullanılabilir. Bu koruyucu içermeyen formüle sahiptir. Kuru havanın neden olduğunu tahrişi önlemek için idealdir. Duştan hemen sonra kullanabilirsiniz. Balsam özellikle bebek, çocuk ve yetişkinlerde kuruluk durumlarında yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Cildin güvenle nemlendirilmesine, yatıştırılıp rahatlatılmasına yardımcı olur.

Detaylı bilgi;

Kaşıntının kaybolması için ortalama süre 5 gün

7 gün gibi erken bir zamanda cilt kuruluğunda%50 azalma

+ 7 günde uyku kalitesinde%60 iyileşme

%89 mükemmel uyum ve tolerans bildirdi.

Kullanım Şekli

Yüz ve vücuttaki kuru bölgelere cildi temizledikten sonra uygulayınız. Kullanım sonrasında şişenin ağzındaki fazla ürünü temizleyerek şişeyi kapatınız. Günde bir ya da iki kere kullanılabilirsiniz. Banyo ve duş sonrası kullanabilirsiniz.

Avene XeraCalm A.D Huile Lavante Cleansing Oil 400ml

Avene’in ödüllü günlük temizlik yağı, atopik dermatit ve egzama ile ilişkili kaşıntıyı yatıştırır, yatıştırır ve hafifletir. Nemi hapseden ve cildin bariyerini geri kazandıran yağlı bir doku ile nazikçe köpürür. Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için uygundur.

Faydaları

Fizyolojik pH, nazik temizlik eylemine izin verir

Nemde yağ dokusu contaları

Banyo ve duş kullanımı için

Cildin bariyerini geri yükler

Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için uygundur.

Önemli Bileşenler

Patentli I-Modulia ® , cildin savunma sistemini desteklemeye yardımcı olurken kaşıntı hissi ve tahrişi yatıştıran Avène Termal Kaynak Suyundan türetilen güçlü bir komplekstir.

Çuha çiçeği çiçeğinden elde edilen ve omega-6 ve seramidler açısından zengin olan Cer-Omega , olağanüstü nemlendirme sağlar ve cildin epidermal bariyerini onarmaya yardımcı olur.

Avene Termal Suyu tolerans sağlar ve yatıştırıcı, yumuşatıcı ve sakinleştirici özellikler sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir