Avene Ürünlerini Nereden Edinebilirim?

avene satan eczanelerGünümüzde insan cildi çok farklı tehditler ile mücadele etmek durumunda kalmıştır. Artan riskler karşısında ise savunma mekanizmaları çok daha zayıf hale gelmiştir. Bu durum çok doğal bir şekilde sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyen insanları koruma mekanizmalarına mecbur etmiştir.  Doğal olarak günümüzde pek çok kişi pek çok farklı ve pahalı dermokozmetik ürünleri kullanmaktadır. Günlük olarak kullanılan ürünlerden yaşlanma karşıtı çözümlere kadar sürekli olarak gelişen sektör aynı zamanda milyarlarca dolarlık dev bir sektör haline gelmiştir. Bu tip sektörlerin tamamında olduğu gibi dermokozmetik sektöründe de çok fazla miktarda kalitesiz markanın yer alması, zaman zaman bir ton para ödenen ürünlerin sonuç vermemesi kullanıcıları bilinçli hareket ederek çok daha titiz bir şekilde ürün seçimine yönlendirmiştir.

Doğal olarak bilinen ve kalitesini kanıtlamış olan markaların çok becerikli ve iyi durumda olduklarını söylemek mümkündür. Avene bu markalardan biridir. Fransa kökenli marka aktif durumda olan en köklü ve eski dermokozmetik markasıdır. Avrupa lideri olan marka diğer kıtalarda da en önde gelen markalardan biri olmayı başarmıştır. Bu yapısı ile evrensel bir marka olarak ön plana çıkan Avene sürekli gelişimi hedeflemektedir. Markanın üretim ve kalite merkezlerinin tamamına yakını Fransa’da bulunmaktadır. Ancak markanın ürünlerini ve bunların yapısını incelemeden önce markanın geçmişine bir göz atalım.

Avene markası gücünü Avene termal suyundan almaktadır. Avene Termal Suyu ise 1736 yılında biraz da şans eseri bulunmuştur. Termal suyun çok etkin ve etkili bir şekilde cilt sorunlarını ve eksikliklerini gideren bir yapıda olduğu görülmüş bu sayede sağlıklı bir çözüm elde edilebilmesi açısından bu suyun tercih edilebileceği görülmüştür. Avene kasabasında bulunan bu kaynağın hemen yanına günümüzde de aktif durumda olan tarihi bir terapi merkezi kurulmuş ve termal suyun becerileri farklı cilt sorunlarının çözümlenmesinde tercih edilmiştir. Günümüzde bu terapi merkezleri yaygınlaşmış ve aynı anda 2600 kişiye hizmet verebilecek seviyeye gelmiştir. Bunun önemli bir avantajı şudur. Markanın ürünleri diğer markalarda olduğu gibi deneyleri ve çalışmaları denekler üzerinde değil gerçek hastalar üzerinde çalışmalar yaparak elde edebilmektedir. Bu önemli durum çözüm olarak sağlıklı bir sürecin oluşmasına ve Avene ürünlerinin daimi olarak en iyi çözümleri sunmasına olanak tanımaktadır. Bu da doğal olarak her zaman daha iyi bir ürün becerisi anlamına gelmektedir.

Avene ürünlerinin termal su içeriği son derece önemlidir. Çünkü tüm ürünlerde bulunan ortak etken bileşen olan bu termal su aynı zamanda tüm ürünlerin orijinal olarak kalmasını sağlamaktadır. Hiçbir marka ne kadar uğraşırsa uğraşsın Avene ürünlerinin benzerini yapamaz. Bu ürünleri eşsiz kılan özellik olan Avene  Termal Suyu daimi olarak ürünlerin ana maddesi olarak kalmaya devam edecektir. Marka bu kadar köklü ve en iyi markalardan biri olarak çözüm sunmasına karşın fiyat olarak ise çok adildir. Bu nedenle ürünler Avrupa genelinde tüm gelir gruplarından alıcıları memnun edecek seviyededir. Ürünlere ülkemizde Avene satan eczaneler aracılığı ile ulaşmak mümkün olur. Bu eczaneler ve internet satış noktaları ürünlerin ekonomik olarak elde edilebilmesi için de çözüm olmaktadır. Ülkemizde bu tip önemli markalar ürünlerini avene satan eczaneler olarak etkin bir şekilde satma çabasının yanında bazı satış noktaları ve alışveriş merkezleri de ürünün Avrupa genelinde en çok satan marka olmasından dolayı ürünü sunmak istemektedir. Avene bu yapısı ile daimi olarak çözüm sunabilme becerisi tanınan satış rakamları yüksek bir markadır.


Kaynakça:

http://www.istanbulsaglik.gov.tr/Index_Nobetci.asp

http://www.dermokozmetik.com/avene.htm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir