Avene ile eşsiz bir Termal Suyu Tedavisi

aveneEau Thermale etkisine sahip Avéne markası sizlere Avene termal suyu, günlük cilt bakımı ürünleri, günlük vücut bakımı ürünleri, özel bakım ürünleri, medikal makyaj ürünleri ve güneşin zararlı ışınlarına karşı korunma sağlayabileceğiniz ürünler sunmaktadır. Marka değerlerini daima üst düzeyde tutmayı başaran Avene markası sahip olduğu üretim tesisi bakımından diğerlerinden ayrıcalıklı bir yapıya sahip olduğunu göstermektedir. Avene markası, su araştırmaları ile ilgili olarak merkezinde hidroterapi ile ilgilenmekte olan her bir birey için eğitim ve iletişim rolü üstlenmekte olan bir yapıya sahiptir.

Avene, günümüzde 230 üzerinde çalışana sahip bir merkeze sahip olması ile bilinmekte olan ve içeriğinde üretilmekte olan ürünlerin tamamı alanında uzman dermatologlar tarafından sağlanmaktadır. Aynı zamanda da düzenlenme, kalite kontrol işlemleri ve insanlara sunulması sürecinde tüm ürünler ilgili dermatologların denetimi altında sizlere sunulmaktadır.

aveneAvene merkezi bulunduğu bölgenin ekonomisinde de etkin bir role sahip olması ile bilinmektedir. Avene markasına ait bu testis üzerinde tam bir eczacılık merkezi konumu üstlenilmiştir. Üretim ünitesi yüksek teknolojiye sahip bir merkez halinde kullanılmaktadır. 7bin ton üzerinde formül barındırmakta olan Avene merkez tesisi içeriğinde günümüze dek 63 milyon üzerinde ürün paketlemiştir.

Avene tesislerinin ISO 9001 ve 13485 ile sertifikalanmış olduğunu biliyor musunuz?

ISO 9001 Avene markasının ürünlerindeki organizasyonun kalite ve yönetim sistemi ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşıladığını gösteren standart hale gelmiş evrensel olarak tanınan bir onaydır.

ISO 13485 ise Avene markasının insanlara sunuyor olduğu tıbbi niteliğe sahip ürünlerinin insanların ihtiyaçlarını iyi bir şekilde karşılıyor olduğunu temsil etmekte olan bir sertifikadır. Bu sertifika Avene termal kaynak suyu jeli için sunulmuştur.

Avene markasının ürünlerinin üretilmekte olduğu Avene üretim tesisi içeriğinde hazırlanmakta olan ürünler Tolerans Extreme D.E.F.I. ile enfeksiyonların tıbbi standartların uygulanmakta olduğu ve steril bir şekilde ilgili ürünlerin hazırlandığını göstermektedir.

Avene üretim tesisi;

Yukarıda görmekte olduğumuz Avene üretim merkezi, doğa ile iç içe bir ortamda insanlara daima kusursuz bir hizmet sağlayabilmek adına alanında uzman dermatologlar ile beraber çalışır.

260.000 hektarlık bir alanda kurulmuş olan Avene, 1976 yılından günümüze dek sizlere kusursuz bir şekilde hizmet verebilmek adına çalışmalar yapmaktadır.

Avene insanlara ne tür ürünler sunuyor?

İnsanlara sunulmakta olan Avene ürünleri, hassas cilt yapısına uygun bir şekilde geliştirilmiş olması ile bilinmekte olan ve düşük toleransa sahip alerjenik maddeler içermekte olan ürünlerdir. Bireylerde maksimum düzeyde fayda elde edebilmek adına kızarıklıkları giderebilmek, kuruluk ve nemsizliklerden kolay bir şekilde kurtulabilmek, cilt yaşlanmasını engelleyebilmek için anti aging niteliklere uygun yaşlanma karşıtı ürünler sunulmaktadır.

Avene markası bireyler için atopi, akne, tahriş ve cilt kusurlarını engelleyici nitelikte ürünleri sunuyor olmasının yanı sıra güneşin zararlı ışınlarından da sizleri korumakta olan içeriğe sahip ürünler sunar.

Avene ürünlerinin faydaları nelerdir?

Avene ürünlerinin kullanımı ile beraber termal suyun faydalarından iyi bir şekilde yararlanabilirsiniz. Çok kuru bir cilt yapısına sahip olan ciltler için ya da atopik eğilime sahip cilt yapısı için sunulmakta olan ürünler ile beraber hassas ciltler için etkin bir koruma sağlamaktadır. 25 yaş üzeri ve 45 yaş üzeri ürünler ile beraber bireylerin cilt bakımlarını kusursuz bir şekilde sağlamakta ve insanların beklentilerini etkin bir şekilde sağlamaktadır. İnsanlar üzerinde faydalı bir yapıya sahip olması sebebi ile günümüzde evrensel bir değer haline gelmiş olan Avene markası dünya genelinde de ülkemiz genelinde de insanlara cilt bakımı alanında ürünler sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.