Avene Cicalfate Creme Yara Kapatıcı ve Onarıcı Krem

Rahatlatıcı ve cilt yüzeyini yatıştırıcı özelliği ile cildin ferahlaması için ideal bir üründür. Formülünde bulunan Avene termal su ile cildi rahatlatır ve çevresel etkilere karşı korur. Cilt konforunu arttırmak için uygulanabilir. Maksimum düzeyde nemlendirme ve besleme sunar. Cilde esneklik kazandırır. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Tüm aile bireyleri ve tüm ciltler içindir. Çocuklar sürekli hareket halinde oldukları için vücutlarında düşmelerden dolayı yaralanmalar görülür. Avene Cicalfate Creme ile yaraları ve zedelenmeleri hızlı bir şekilde hafifletebilirsiniz. Hassas içeriği ile cilde zarar vermeden bakım yapar. Yara kapatıcı ve onarıcı olarak bilinmektedir.

Avene Cicalfate Creme Cilde Etkisi Nelerdir?

İritasyon şikayeti olan ciltleri yatıştırmak ve onarmak için bakım yapan bir kremdir. Cildin yumuşaklığını ve doğal konforunu sunar. Losyon ve krem olarak 2 ayrı formdadır. Ciltte oluşan tahrişler ve yaralar görsel açıdan rahatsız edicidir. Cildin yenilenmesi ve rahatlaması için doğru ürün kullanımı gerekir. Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için özen göstermeli ve doğru ürünler kullanarak yarayı ve tahrişi iyileştirme yolunu aramalısınız. Avene Cicalfate Creme cilt yüzeyindeki tahrişi hafifletmek ve düzelme hızını arttırmak için formüle edilmiştir. Formüle ederken çinko, sülfat ve sülfatmikronize sülfat bileşenleri ile üretilmiştir. Özel içerikle ile ciltte rahatlatma, iyileşme ve yatışma görülebilir. Parfüm içermeyen yapısı ile cildi tahriş etmeden iyileşmesini hızlandırabilir. Krem düzenli ve doğru bir şekilde kullanıldığında ciddi derecede iyileşme görülebilir. Tahrişi yatıştırarak cildin yenilenmesi için kullanılmaktadır. Kimyasal peeling, lazer epilasyon ve birçok dermatolojik işlemler sonrası cildin rahatlatması için uygulanabilir. Hassas ciltlerde görülen tahrişi hafifletmek ve süreci hızlandırmak için ideal bir üründür. Sızıntı olmayan lezyonlara sahip bebekler, yetişkinler ve çocuklar için etkilidir. Sorun yaşadığınız ve tahriş olmuş tüm bölgelerinize uygulama yapabilirsiniz. Cildinizi temizledikten sonra tahriş olmuş bölgeye sürünüz. Günde 1 ya da 2 defa kullanabilirsiniz.

İyileşme Nedir?

İyileşme insan dokusunun en dikkat edilmesi gereken özelliklerindendir. Dokuların iyileşme süresi iki kısımdan oluşmaktadır. İyileşme cilt yenilenmesi ile başlar. Yara epidermisten başlayarak kenardan itibaren kapanmaya başlar. Epidermisin enfeksiyon olmadan kapanması için yaranın küçük olması gerekir. Yaralanma derin ise görünümünde farklılık oluşmuş olabilir. İyileşme döneminde ciltte iz bırakabilir. Bu iz gelişerek iyileşme süreci devam edecektir. İzin durumunu hemen değil oluşumdan birkaç ay sonra görülmektedir. Aynı zamanda zor izlerde görülmektedir. Nadir durumlarda gerçek iz sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bunların nedenleri kolajen metabolizma problemleri, yavaş iyileşen cilt, anormal ve kötü beslenme gibi etkilerdir. Uzun süre yatmayı gerektiren surumlar ise bacak ülseri, kötü dolaşım ve güçlükle iyileşen yaralardır.

Cilt Bakım Rutini

Sızıntılı ya da sızıntısız tahrişlerde veya dermatolojik durumlar sonrasında cildi hızlı ve etkili bir şekilde yenilenmeye ihtiyaç duyabilir. Cicalfate ürünü ile bu sorunları en aza indirebilirsiniz. Avene Cicalfate Creme ile beraber Avene Termal Su kullanarak cildinizin ihtiyacı olduğu bakımı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir