Atopik ve Sorun Yaşayan Ciltler İçin Hassas Bakım

Avene Trixera Selectiose Emollient CreamAvene günümüzde Avrupa’da lider konumda olan ve kuruluş tarihi göze alındığında aktif durumda olan en köklü ve eski markaların başında gelen bir marka olarak aktif olarak ön plana çıkmaktadır. Avene markasının gücü Avene termal suyun özelliklerinden gelmektedir. Avene Termal Suyu ilk olarak kaplıca mantığı ile kullanılmış ve insan cildi üzerindeki mükemmel etkisi çok kısa bir süre içinde anlaşılmıştır. Bu önemli etki ve etken sayesinde kısa sürede dünya genelinde yaygınlaşan bir marka olan Avene aslında uzun bir süre boyunca bir cilt terapi merkezi olarak kalmış, bu sırada ise çok olarak sunduğu pek çok dermokozmetik ürüne de bu termal suyu kullanarak katkı sağlamıştır. Bu önemli yapı markanın çok kısa bir süre içinde pek çok açıdan tercih edilir durumda olmasını sağlarken aynı zamanda da satışa sunulan ürünlerin halen aktif olarak bu terapi merkezlerinde kullanılıyor olması çok önemli bir üstünlük olarak göze çarpmaktadır.  Güney Fransa’da yer alan marka termal suyun kanıtlanmış yumuşatıcı ve rahatlatıcı özellikleri sayesinde en hassas ciltlerin bakımına çözüm sunan bir ürün serisi geliştirmiştir.

Avene Trixera ürün serisi markanın sunmuş olduğu ürün serilerinden biri olarak kuru ve atopik ciltler için hem sorun çözücü hem de bakım sağlayıcı bir ürün olarak tercih edilmektedir. Özenle seçilmiş bileşenler ve uzmanların yapmış olduğu pek çok test sonucu ortaya çıkan ürünler hipoalerjeniktir ve komedojen değildir. Ürün orta seviyeden yüksek seviyeye kadar tüm kuruluk problemlerinde bebek, çocuk ve yetişkinler için yüksek tolerans sunan parfüm ve paraben içermeyen mükemmel bir temizlik ve bakım ürünü olarak bilinir.  Atopik ciltlerin yoğun sorun yaşadığı dönemler, çok kuru cilt yapıları ve medikal uygulama sonucu kurumuş olan ciltler için bu ürün pek çok kişi tarafından önerilen mükemmel bir çözümdür.

Selectiose, Pierre Fabre Laboratuvarları tarafından yeni geliştirilmiş aktif içerik olarak cilt için aktif olumsuz etki gösteren  hücreler üzerine etki ederek aşırı hassasiyet seviyesini azaltır. Cilt hassasiyeti ve aşırı kuruluk çok önemli iki atopik cilt sorunu olduğundan dolayı ürün aynı zamanda bu etkiyi sağlarken bir yandan da cildin yumuşaması için çözüm sunar. Bu çok büyük ve önemli bir avantaj olduğundan dolayı markanın ideal bir yapı içinde mükemmel çözümler sağladığı açıktır. Avene her zaman cildi temel alan ürünler sunduğundan dolayı cilt için mükemmel bir etki sağlamak adına bu ürünlerin doğru kullanımı konusunda da hassas olmak çok önemlidir. Bu tip bir hassasiyet olmadan cildin sağlıklı bir netice alması beklenemez. Bu nedenle ürün ile beraber sunulan çözümlerin kullanım talimatlarına uygun olarak kullanılması gerekir.  Kolay bir ürün olan Avene Trixera Selectiose Emollient Cream oldukça etkin bir çözümü bu şekilde sunacaktır.

Ürün yani Avene Trixera Selectiose Emollient Cream günde 1-2 kez, vücut ve yüzdeki kuru alanlara öncelik vererek özenle kullanın. Temiz bir cilt üzerine uygulanması ürünün etkinliği açısından da çok faydalı olacaktır. Rahatlama etkisi uzun süreli olsa da bazı vakalarda tek kullanım yetersiz olabilir. Bu durumda Avene Trixera Selectiose Emollient Cream 2 defa da uygulanabilir. Pek çok kişi gibi siz de atopik ciltlerin sağlıklı çözüme kavuşması adına ideal bir ürün olan Avene Trixera Selectiose Emollient Cream ile cilt için hem kendiniz hem de aileniz adına çözüm bulabilirsiniz. Avene en kaliteli markalardan biri olarak ideal çözüm sunacaktır.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Cilt

http://www.dermokozmetik.com/Avene-Trixera-Selectiose-Creme-Emolliente-200-ml.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir