Atopik ve Sorun Yaşayan Ciltler İçin Bakım Kremi

Trixera Emollient CreamGünümüzde pek çok kişi çok önemli atopik cilt sorunları yaşamaktadır. Son derece yaygın olarak bilinen bu sorunlar ülkemizde de son derece yaygın olmakla beraber cilt yapısında çok önemli sorunların görüldüğü bilinmektedir. Atopik bir cilt yapısı normal bir hassas ciltten bile çok daha hassas olabilir. Bu nedenle bu tip bir cilde sahip olanlar üstüne üstlük bir de sorun yaşarlar ise ciltleri için çok zorlu bir süreç başlamış olur. Bu durum aslında size pek de gerçekçi bile gelmeyebilir. Ancak ülkemizde ve dünyada bu tip bir durum ile karşı karşıya olan  pek çok kişi olduğu bilindiğinden dolayı sağlıklı bir çözüm elde etmek isteyenlerin de çoğunlukta olduğu bili bilinmektedir. Atopik bir cilt üstüne üstlük bir cilt sorunu yaşadığında pek çok açıdan ciddi bir bakım talep eder. Bu nedenle pek çok kişi ve uzman bu nedenle sağlıklı bir çözüm elde edebilmek amacı ile Trixera Emollient Cream ürününü tercih etmektedir.

Bu önemli ürünü incelemeden önce Avene markası hakkında kısaca bilgi vermek son derece faydalı olacaktır. Günümüzde Avrupa lideri olan önemli bir marka olarak bilinen Avene pek çok kişi tarafından tercih edilen çok önemli bir marka olsa da aslında bu ününü Avene termal suyuna borçludur. Avene termal suyu 1736 yılında şans eseri olarak bulunduktan çok kısa bir süre sonra cilt üzerindeki etkileri keşfedilerek çok önemli bir doğal ürün olduğu anlaşılmış ve cilt terapi merkezi kurularak hizmet sunmuştur. Bu önemli yapısı ile bilinen marka pek çok açıdan üstün olmakla beraber aynı zamanda yapısal olarak termal suyu doğrudan kullandığı gibi zaman içinde de bu sudan elde edilen ürünler sunarak sağlıklı çözümler yaratmıştır. Bu ürünler halen günümüzde termal su içerdiğinden ve marka aktif olarak cilt terapi merkezine sahip olmaya devam ettiğinden dolayı mükemmel ürünler ve benzersiz çözümler ortaya koyulmaktadır.

Özellikle atopik dermatitli hastalarda görülen yoğun kuruluk, kaşıntı ve enflamasyon problemlerine yönelik bir bakım ürünü olan Trixera Emollient Cream cildin koruyucu bariyerini yeniden yapılandırıcı temel yağ asitleri, yumuşatıcı ve nemlendirici kakao yağı  ve gliserin, yatıştırıcı ve tahriş giderici avene termal suyu, kaşıntı önleyici glikokol içerir. Toplam yağ içeriği %39,5 olan ürün pek çok açıdan mükemmel çözümler sunmaktadır. Bu önemli ürünü aşırı kuru ve atopik dermatitli ciltlerde yüzde ve tüm vücutta kullanabilirsiniz.  Harika bir çözüm sunan ürün pek çok uzman tarafından benzersiz yapısı nedeniyle tercih edilmektedir. Kullanım şekline dikkat etmek bu tip ürünlerden alınan verim açısından çok önemlidir.

Her gün sabah ve akşamları pain surgras au cold creme veya gel surgras au cold creme ile iyice temizlenmiş cilt üzerine nazik bir şekilde günde 2 defa  uygulanır. Bu tür ciltlerde gün boyu istenilen sıklıkta Avene termal suyu kullanımı önerilir. Bu uygulama şekli önerilen uygulama şekli olarak en kısa sürede mükemmel bir şekilde cilt bakımı elde etmeniz ve istediğiniz çözüme ulaşmanız açısından önemlidir.

Günümüzde pek çok kişi pek çok farklı cilt bakım ürünü kullanmaktadır. Ancak maalesef ki sunulan ürünlerden çok az bir kısmı ciddi anlamda kalite sunmaktadır. Bu nedenle Avene Trixera Emollient Cream ürünü pek çok açıdan önemli bir çözüm olarak sağlıklı bir cilt yapısı elde etmek isteyen kişiler için uzmanlar tarafından önerilmektedir. Çünkü Trixera Emollient Cream özenle hazırlanmış bir Avene ürünüdür.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Atopik_dermatit

http://www.dermokozmetik.com/Avene-Trixera-Selectiose-Creme-Emolliente-200-ml.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir