Atopik Ciltler İçin Kuruluk Ve Kaşıntı Problemlerini Çözen Krem

Avene TrixeraAtopik ciltler her zaman cilt bakım ürünleri sunan ve üreten firmalar için çok zor bir çalışma alanı olmuştur. Çok uzun zamandan beri profesyonel çözümler sunma amacı ile yola çıkan markalar bile günümüzde atopik cilt için gerekli olan ideal çözümleri sunabilmek için son derece düşük bir performans sunabilmektedir. Atopik cilt yapısı demek cildin doğal ve önemli yapısından uzaklaşması demektir. Bu cildin temel özelliği olduğunda yani hali hazırda cildiniz kuru ve atopik olduğunda son derece ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Atopik cilde sahip olan kişilerin çok daha titiz ve dikkatli olması gerektiği bu nedenle bilinmektedir. Pek çok açıdan cilt için sağlıklı çözümler sunan Avene Trixera Cream bilinen en etkili çözümlerden birini sunan atopik ciltler için kuruluk ve kaşıntı problemlerini çözen önemli bir üründür.

Avene Trixera CreamAvene Trixera Cream ürününü anlamak için öncelikli olarak bu ürünün üretici markası olan Avene markasını tanımak gerekir. Avene 1736 yılından bu yana cilt üzerinde çalışan bir tarihe sahiptir. Şans eseri keşfedilen Avene Termal Suyunun cilt üzerindeki yapıcı etkileri çok kısa bir süre içinde pek çok kişi tarafından fark edilmiş ve sonuç olarak da cilt terapi merkezi kurularak hastalar için tedavi sunan bir merkez meydana getirilmiştir. Cilt sorunu yaşayanların tedavi edilmesi için ana bileşen olarak kullanılan Avene Termal Su içerikli ürünler öncelikle bu merkezde kullanılmış daha sonra ise gelen talepler sonucunda Avrupa geneline yayılmıştır. Avene günümüzde halen cilt bakım ürünleri ve serilerinde bu bileşenleri tercih eden bir marka olarak pek çok kişi tarafından tercih edilmeyi başarabilmiştir.

Avene Trixera Cream hedef olarak atopik dermatitli hastalarda görülen yoğun kuruluk, kaşıntı ve enflamasyon problemlerine yönelik bir çözüm sunmaktadır. Bu nedenle atopik cilde sahip olanların kesinlikle tercih etmesi gereken bir üründür. Nemsiz ve yağsız cilt için çözüm sunan ürünün içeriğinde ise cildin koruyucu bariyerini yeniden yapılandırıcı temel yağ asitleri, yumuşatıcı ve nemlendirici koko yağı ve gliserin, yatıştırıcı ve tahriş giderici avene termal suyu, kaşıntı önleyici glikokol içerir. Ürünün toplam yağ içeriği %39,5’tur.  Ürün aşırı kuru ciltlerde bile çözüm sağlar. Bu nedenle Avene Trixera Cream son derece etkili bir çözüm olarak kuru ve atopik dermatitli ciltlerde yüzde ve tüm vücutta kullanılabilir.  Ürünün kullanım şekli de son derece basittir. Uygun ve iyi bir şekilde iyice temizlenmiş cilt üzerine sabah ve akşam nazik bir şekilde uygulanması gerekir. Ürün aynı zamanda çok etkili bir çözüm olarak sunulduğundan dolayı destekleyici ürün olarak Avene Termal Su da gün boyunca uygulanabilir.

Söz konusu atopik ve kuru ciltler olduğunda her zaman etkili ve tercih edilen çözümleri kullanmak ve özellikle bu kadar hassas yapıda olan ciltler için sağlıklı çözümler sunan ürünleri tercih etmek çok önemlidir. Pek çok kişi gibi siz de son derece önemli bir marka olan ve gelmiş geçmiş en eski marka olma özelliğine sahip olan Avene ile sağlıklı cilt için sağlıklı çözümler elde edebilirsiniz. Avene Trixera Cream bilinen en iyi çözümlerden ve ürünlerden biri olarak sizi son derece memnun edecek bir süreç sunacaktır. Pek çok üründe olduğu gibi bu önemli üründe de devamlılık esas olduğundan dolayı ürünleri düzenli bir şekilde kullanmanız ve cilt bakımı için profesyonel bir çözüm elde etmeniz gerekir. Cildin sağlıklı formu için bu ürün ideal bir çözüm sunar.


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Gliserin

http://www.dermokozmetik.com/Avene-Trixera-Selectiose-Creme-Emolliente-200-ml.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir