Akneli Ciltler için Bakım Kremi

avene diacnealAkne günümüzde eskisine oranla çok daha sık görülen önemli bir sağlık sorunudur. Pek çok kişinin yaşadığı bir sorun olan Akne özellikle genç ciltler için çok önemli bir sorun olsa da artık günümüzde her yaşan kişi için çok ciddi bir sorundur. Bu sorunun cildin besin ve dolaşım dengesi ile alakalı olduğu bilinmektedir. Akne sorunu özellikle dengesiz beslenen ve stres gibi faktörlere açık olan kişiler için çok ciddi bir sorun olarak görülmektedir. Bu sorunun çözümü için öncelikli olarak cildin dengesini kurmak çok önemlidir. Sunulan çözümün yüzeysel olması durumunda etkili bir çözüm sağlanması mümkün olmayacağından dolayı ve kalıcılık sağlanmayacağından dolayı bu tip ürünlere ihtiyaç duyan kişilerin öncelikle doğru ürünleri seçmeye odaklanmaları gerekir.  Bu anlamda uzmanların da en çok önerdiği ürünlerden olan Avene Diacneal  son derece önemli ve sağlıklı bir çözüm sunmaktadır. Akneli ciltler için bakım kremi olan ürün aynı zamanda cildin ihtiyaç duyduğu genel bakımı da sunmaktadır.

Ürünün aktif bileşenlerinden biri olan glikolik asit hem cildin bozuk tabakasını soyar hem de keratini düzenler.  Bunun yanında retinaldehit ile komedolitik, anti-bakteriyel, açık gözenekleri sıkılaştırıcı ve canlandırıcı etkisi ile mükemmel çözüm sunar. Görüldüğü üzere ürün hem sorun çözen hem de denge sağlayan yapısı ile bir adım önde olan çok önemli bir üründür. Bu nedenle sağlıklı çözümler için mükemmel bir aracılık sağlar. Ürün aknenin her safhasında ve her çeşidinde, siyah noktalarda ve akne izlerinde mükemmel bir sorun çözücü olarak etki sağlar. Bu nedenle ürünün etkisi ve çözümleri pek çok açıdan tamdır. Ürünün uygulaması sırasında ise çok titiz bir şekilde temizlenmiş cildin varlığı önemlidir. Bu nedenle uygun şekilde temizlenmiş olan cilt üzerine lokal olarak uygulanan ürün çözüm sunacaktır. Eğer cildiniz hassasiyet göstermiyorsa tüm cilde de bu ürünü uygulayabilirsiniz. Ancak dudak ve göz çevresinden sakınınız.

Avene Diacneal   çok önemli ve sağlıklı bir ürün olarak sunulmakta olan bir çözüm olarak Avene markasının çok sevilen ürünlerinden sadece biridir. Avene markasını ve sunmuş olduğu çözümleri tanımak  bu markayı anlamak açısından çok önemlidir. Avene Avrupa’nın en çok satan ve tercih edilen markasıdır. Avene 1736 yılında çıktığı cilt çözümleri serüvenine sadık kalmayı başarmış en köklü dermokozmetik markalarından biri olarak daimi çözüm aracı sunmaya özen gösterir. Bu bağlamda Avene markasının bir cilt sağlık markası olarak çıkış noktasını tanıyalım.

Avene ilk olarak Avene Termal Suyu olarak bilinen termal suyun keşfi ile ortaya çıkmıştır. Doğal bir mucize olan bu su çok kısa bir sürede cilt üzerinde çok etkili olduğu anlaşılınca etkin bir şekilde tercih edilmiş ve dünya genelinde pek çok kişi tarafından özenle önerilmiştir.  Ancak Avene ilk olarak cilt terapi merkezi olarak kurulmuş ve doğrudan termal su tedavi için kullanılmıştır. Zaman içinde de içeriğinde bu termal suyu içeren ürünler ortaya çıkmıştır. Kamu yararına çok önemli çözümler sunan bir marka olan Avene bu yapısından dolayı çok kısa sürede üne kavuşmuş ve bu ürünler zaman için de çok büyük bir talep görmüştür. Günümüzde de Avene bu bağlamda en çok tercih edilen markalardan biri olarak giderek yükselmektedir.

Etkili bir çözüm olan Avene Diacneal   akneli ciltler için sorun çözen ve bakım yapan bir ürün olarak memnun edici etki ve sonuçlar yaratır. Bu nedenle uzmanlar tarafından da çok önerilen bir üründür.


Kaynakça: 

http://tr.wikipedia.org/wiki/Akne

http://www.dermokozmetik.com/avene.htm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir